InschrijvenVanaf1Aug 

 

 
Download Uurrooster 2017-2018


Meer info over onze zalen
Geslacht  Man  Vrouw  Dag
Leeftijd Zaal

Afdelingen in selectie :

Badminton - Dans - Body-Style - Gym - Nordic Walking - Tafeltennis - Volleybal - Zaalvoetbal - Zwemmen -


Overzicht afdelingen in selectie

Afdeling : Badminton

Sporttak Groep
Dag
Start uur
Eind uur
Plaats
Sport code
Supl. €
Status (1)
Recreatie Multimove + Minibad
woensdag
15u30
17u00
MMMB1
25
zaterdag
09u00
10u30
MMMB2
25
Recreatie Minibad
woensdag
15u30
17u00
MINIBAD1
25
zaterdag
09u00
10u30
MINIBAD2
25
Recreatie Miniemen Starters
woensdag
15u30
17u00
MINS1
25
woensdag
17u00
18u30
MINS3
25
zaterdag
14u00
16u00
MINS2
25
Recreatie Kadetten Starters
woensdag
18u30
20u00
KADS1
25
zaterdag
14u00
16u00
KADS2
25
Recreatie 16+ en Volw.
Vrij spel
dinsdag
09u30
11u00
BV1
20
Vrij spel
donderdag
19u00
20u30
BV3
20
Vrij spel
zaterdag
10u30
12u00
BV4
20
Recreatie 16+ en Volw. + G-Badminton
Training
woensdag
20u00
21u00
BV5
25
Training
zaterdag
12u00
13u00
BV7
25
Recreatie 16+ en Volw. Gevorderden
Training
zaterdag
10u30
12u00
BV6
50
Volzet
Competitie Miniemen
woensdag
17u00
18u30
MIN2
65
Na Selectie
zaterdag
10u30
12u00
woensdag
17u00
18u30
MIN1
65
Na Selectie
zaterdag
09u00
10u30
Competitie Junioren
zaterdag
12u00
13u30
JUN
40
Na Selectie
Competitie Kadetten
woensdag
18u30
20u00
KAD1
65
Na Selectie
zaterdag
09u00
10u30
woensdag
18u30
20u00
KAD2
65
Na Selectie
zaterdag
10u30
12u00
Competitie Scholieren
dinsdag
18u30
20u00
SCHO
65
Na Selectie
zaterdag
10u30
12u00
Competitie Junioren
dinsdag
19u00
21u00
JUN2
90
Na Selectie
zaterdag
12u00
13u30
woensdag
18u30
20u00
JUN1
90
Na Selectie
zaterdag
12u00
13u30
Competitie Talent groep
Selectie andere competitie groep
dinsdag
18u30
21u00
TALENT
100
Na Selectie
Competitie Competitie
maandag
21u00
23u00
COMP
100
Na Selectie
zaterdag
12u00
13u30
Volgens Kalender
zondag
17u00
20u00

Overzicht afdelingen in selectie

Afdeling : Dans

Sporttak Groep
Dag
Start uur
Eind uur
Plaats
Sport code
Supl. €
Status (1)
Kinderdans Kinderen + 4j
woensdag
16u45
17u30
DK1
15
Volzet
Showdance Kids
dinsdag
17u30
18u30
DS1
20
Showdance Jongeren A
dinsdag
18u30
19u30
DS2
25
Showdance Jongeren B/C
vrijdag
19u30
20u30
DS3
25
Showdance KERN
maandag
18u45
20u00
DS4
25
Showdance Volwassenen (vanaf B)
donderdag
20u00
21u00
DS5
25
Jazzdans Kinderen A
zaterdag
12u00
13u00
DJ1
20
Jazzdans Kinderen A+
zaterdag
13u00
14u00
DJ2
20
Jazzdans Kinderen B
zaterdag
14u00
15u00
DJ3
20
Jazzdans Kinderen C
donderdag
18u00
19u00
DJ4
20
Jazzdans Jongeren A/A+
vrijdag
17u30
18u30
DJ5
25
Jazzdans Jongeren B
zaterdag
18u00
19u00
DJ6
25
Jazzdans Jongeren B+
vrijdag
18u30
19u30
DJ7
25
Jazzdans Jongeren C
woensdag
19u30
20u45
DJ8
25
Jazzdans Jongeren KERN
vrijdag
20u30
22u00
DJ9
30
Jazzdans Volwassenen A/B
donderdag
19u00
20u00
DJ10
25
Jazzdans Volwassenen C
donderdag
21u00
22u00
DJ11
25
Jazzdans Volwassenen KERN
woensdag
20u45
22u00
DJ12
25
Moderne Dans Kids
zaterdag
15u00
16u00
DD1
20
Moderne Dans Jongeren A
zaterdag
16u00
17u00
DD2
25
Moderne Dans Jongeren B
woensdag
17u30
18u30
DD3
25
Moderne Dans Jongeren C
dinsdag
19u30
20u45
DD4
25
Moderne Dans KERN
dinsdag
20u45
22u00
DD5
25
Breakdance Beginners (+10j)
vrijdag
19u30
20u30
DR1
25
Breakdance Gevorderden
vrijdag
20u30
22u00
DR2
30
Urban Dance Kinderen A
donderdag
17u30
18u30
DU1
20
Urban Dance Kinderen B
vrijdag
17u30
18u30
DU2
20
Urban Dance Kinderen C
Vrijdag
18u30
19u30
DU3
20
Urban Dance Jongeren A
zaterdag
19u00
20u00
DU4
25
Urban Dance Jongeren B
Woensdag
18u30
19u30
DU5
25
Urban Dance Jongeren C
donderdag
18u30
19u45
DU6
25
Urban Dance KERN
donderdag
19u45
21u00
DU7
25
Dancehall/ragga Open level
zaterdag
20u00
21u00
DU8
25
Techniek Jongeren A/B
zaterdag
17u00
18u00
DH1
25
Techniek Jongeren B+/C
dinsdag
18u30
19u30
DH2
25

Overzicht afdelingen in selectie

Afdeling : Body-Style

Sporttak Groep
Dag
Start uur
Eind uur
Plaats
Sport code
Supl. €
Status (1)
Body-Shape Iedereen +16j
maandag
21u00
22u00
BS2
25
Volzet
dinsdag
20u30
21u30
BS3
25
Volzet
Zumba Iedereen +16j
donderdag
21u00
22u00
BZ1
25
Volzet
Pilates Gevorderden +16j
woensdag
19u30
20u30
BP1
25
Volzet
Pilates Beginners +16j
woensdag
20u30
21u30
BP2
25
Volzet
Step Iedereen +16j
maandag
20u00
21u00
BS1
25
Volzet
Yoga kinderen 6-10j
dinsdag
17u30
18u30
BY3
15
Yoga Vanaf 16 jaar
dinsdag
20u00
21u30
BY1
15
Volzet
Yoga Power Yoga
donderdag
20u00
21u00
BY2
15
Volzet
Calisthenics Iedereen +13j
maandag
20u30
22u00
BCL1
50
woensdag
18u30
20u00

Overzicht afdelingen in selectie

Afdeling : Gym

Sporttak Groep
Dag
Start uur
Eind uur
Plaats
Sport code
Supl. €
Status (1)
Acrogym Recreatie +6j
donderdag
18u00
19u30
AR1
17
Volzet
Kleuters 3 jarigen multimove
woensdag
14u30
15u30
GK1
17
Volzet
Kleuters 4 jarigen
woensdag
14u00
15u00
GK2
17
Volzet
Kleuters 5 jarigen
woensdag
15u00
16u00
GK3
17
Meisjes-Jongens 1ste lj
maandag
17u30
18u30
GMJ1
27
Volzet
woensdag
14u00
15u00
Meisjes-Jongens 2de lj
maandag
18u30
19u30
GMJ2
27
Volzet
woensdag
15u00
16u00
Meisjes 3de lj
woensdag
17u30
18u30
GM3
27
Volzet
vrijdag
18u00
19u00
Meisjes 4de lj
woensdag
18u30
19u30
GM4
27
Volzet
vrijdag
19u00
20u00
Meisjes 5de lj
maandag
18u30
19u30
GM5
27
Volzet
donderdag
18u30
19u30
Meisjes 6de lj
maandag
19u30
20u30
GM6
27
Volzet
donderdag
19u30
20u30
Meisjes 12-14j
maandag
20u00
21u00
GM7
27
Volzet
woensdag
20u00
21u00
Jongens 3de-4de lj
dinsdag
18u30
19u30
GJ3
27
Volzet
vrijdag
18u30
19u30
Jongens 5de-6de lj + 12-14j
dinsdag
19u30
20u30
GJ4
27
Volzet
vrijdag
19u30
20u30
Jeugd 15-18 jaar
woensdag
20u30
22u00
GMJ8
22
Geen Insch.
Volwassenen +18 jaar
vrijdag
20u30
22u00
GT1
22
Volzet
Heren Fitgym Heren
maandag
20u30
21u30
GG2
17
Dames en Heren Bodytraining (Dames en Heren)
woensdag
10u30
11u30
GG3
17
Showteam Jeugd
donderdag
19u30
21u00
GD1
35
Na Selectie
zondag
18u00
19u30
Showteam Volwassenen
woensdag
20u30
22u00
GD2
35
Na Selectie
donderdag
20u30
22u00
Trampoline-Tumbling 1ste-3de lj
donderdag
17u30
18u30
TT1
17
Volzet
Trampoline-Tumbling 4de-6de lj +12j
donderdag
18u30
19u30
TT2
17
Volzet
Trampoline-Airtrack vanaf 13 jaar
maandag
20u30
22u00
TT5
22
Volzet
Competitie Gymfed
contacteer
verantw.
Gymfed
GB
Competitie Toestel Turnen Meisjes Groep 1
contacteer
verantw.
GA1
350
Na Selectie
Competitie Toestel Turnen Meisjes Groep 2
contacteer
verantw.
GA2
300
Na Selectie
Competitie Toestel Turnen Meisjes Groep 3A
contacteer
verantw.
GA3
280
Na Selectie
Competitie Toestel Turnen Meisjes Groep 3B
contacteer
verantw.
GA4
200
Na Selectie
Competitie Acrogym Groep 1
contacteer
verantw.
AC1
240
Na Selectie
Competitie Acrogym Groep 2
contacteer
verantw.
AP1
110
Na Selectie
Competitie Trampoline Groep 1
contacteer
verantw.
TA1
225
Na Selectie
Competitie Trampoline Groep 2
contacteer
verantw.
TA2
135
Na Selectie
Competitie Toestel Turnen Jongens Groep 1
contacteer
verantw.
GA5
350
Na Selectie
Competitie Toestel Turnen Jongens Groep 2
contacteer
verantw.
GA6
300
Na Selectie
Competitie Toestel Turnen Jongens Groep 3
contacteer
verantw.
GA7
300
Na Selectie

Overzicht afdelingen in selectie

Afdeling : Nordic Walking

Sporttak Groep
Dag
Start uur
Eind uur
Plaats
Sport code
Supl. €
Status (1)
Nordic Walking Gevorderden
dinsdag
19u30
21u00
NW1
8
zaterdag
09u30
11u00
Alternatief

Overzicht afdelingen in selectie

Afdeling : Tafeltennis

Sporttak Groep
Dag
Start uur
Eind uur
Plaats
Sport code
Supl. €
Status (1)
Recreatie Jeugd-initiatie
woensdag
16u00
18u00
PR1
30
Volzet
Recreatie Alle leeftijden-recrea /1
woensdag
20u00
22u00
PR3
15
Recreatie Alle leeftijden-recrea/2
vrijdag
18U30
20u30
PR4
15
Competitie Training
maandag
19u00
21u00
PC1
80
Na Selectie
Jeugd
woensdag
16u00
18u00
Volw
woensdag
18u00
20u00
vrij spel
woensdag
20u00
22u00
vrij spel
vrijdag
18u30
20u30
Competitie Wedstrijden
zaterdag
volgens
kalender

Overzicht afdelingen in selectie

Afdeling : Volleybal

Sporttak Groep
Dag
Start uur
Eind uur
Plaats
Sport code
Supl. €
Status (1)
Recreatie Volley-aprés heren
maandag
21u30
22u30
VR3
8
Recreatie Competitief-recreanten
dinsdag
20u00
22u00
VR5
30
Volzet

Overzicht afdelingen in selectie

Afdeling : Zaalvoetbal

Sporttak Groep
Dag
Start uur
Eind uur
Plaats
Sport code
Supl. €
Status (1)
Recreatie Groep Vroeg (+14j)
vrijdag
19u00
20u30
SR1
15
Recreatie Groep Laat (+14j)
vrijdag
20u30
22u00
SR2
15
Recreatie Dames Recreatie (+14j)
maandag
20u00
21u30
V.T.I. sporthal 2
SR3
15
Competitie FROS-LZV
woensdag
20u00
21u00
SC1
55
Na Selectie
volgens
kalender
Competitie LZV CUP
woensdag
21u00
22u00
SC2
55
Na Selectie
volgens
kalender
Competitie LZV CUP Dames
woensdag
20u00
21u00
SC3
55
Na Selectie
volgens
kalender

Overzicht afdelingen in selectie

Afdeling : Zwemmen

Sporttak Groep
Dag
Start uur
Eind uur
Plaats
Sport code
Supl. €
Status (1)
Zwemlessen Kinderen 3+ en Jongeren
sep tot jun
zaterdag
11u00
12u00
ZL1
40
Volzet
sep tot jun
zaterdag
12u00
13u00
ZL2
40
Volzet
Zwemlessen Jongeren
sep tot jun
donderdag
19u00
20u00
ZL3
40
Na Aanvraag
Zwemlessen Volwassenen
sep tot jun
donderdag
19u00
20u00
ZL4
40
Volzet
Zwemlessen Kinderen 3+ en Jongeren
jan tot jun
zaterdag
11u00
12u00
ZL5
20
Volzet
jan tot jun
zaterdag
12u00
13u00
ZL6
20
Volzet
Zwemlessen Jongeren
jan tot jun
donderdag
19u00
20u00
ZL7
20
Volzet
Zwemlessen Volwassenen
jan tot jun
donderdag
19u00
20u00
ZL8
20
Na Aanvraag
Sportzwemmen Ouders van kinderen in zwemles
sep tot jun
zaterdag
11u00
12u00
ZS1
40
Na Aanvraag
jan tot jun
zaterdag
11u00
12u00
ZS2
20
Na Aanvraag
Trimzwemmen Ouders van kinderen in zwemles
zaterdag
11u00
12u00
ZT1
8
Volzet
zaterdag
12u00
13u00
ZT2
8
Volzet
Trimzwemmen Iedereen
donderdag
19u00
20u00
ZT3
8

Lidgeld : basislidgeld + supplement (meer info via link)

(1)Na Selectie : inschrijven enkel mogelijk op basis van selectie vorig sportjaar (nieuwe leden : contacteer vooraf de verantwoordelijke van de afdeling)
Na Aanvraag : inschrijven enkel mogelijk na bevestiging door verantwoordelijke Filip Peeters 016/40 16 30 zwemmen@blauwputomnisport.be
Volzet : maximum aantal inschrijvingen voor deze groep bereikt, inschrijven is niet meer mogelijk
Heeft de lesgever uw toetreding bevestigd. Bezorg uw gegevens aan uw lesgever zodat hij/zij de inschrijving voor u in orde kan brengen.
Geen Insch. : Voor deze groep kan je niet inschrijven, meer info bij verantwoordelijke van de afdeling.