Logo_Bad_PlusA-300x189.gifsubsidiëringslogosportersbelevenmeer25.jpg

 

Net als de voorgaande jaren deden wij, badmintonafdeling mee aan Jeugdbadminton+. Dit is een project dat uitgaat van Badmintonvlaanderen in nauwe samenwerking met Bloso-sportvlaanderen met als doel de jeugdwerking verder te ontwikkelen en te verbeteren. Belangrijke punten zijn bv MiniBad, Multimove, Jeugdkampen enz. Meer info op www.jeugdbadmintonplus.be. We behaalden het A+ label welk het hoogste label is voor de kwaliteit en de werking van onze jeugdafdeling. Bedankt aan alle trainers en medewerkers om mee te helpen dit te realiseren.

Naast onze jeugdwerking doen wij ook inspanningen om een G-sportclubwerking te integreren in onze badminton. Op woensdagavond komen verschillende G-sporters mee badmintonnen en de training volgen bij onze recreanten. Vanuit sport-vlaanderen kregen we dan ook het logo voor duurzame G-sportclubwerking. Eveneens dank aan de trainers voor hun inzet en hulp om dit te behalen.