Leyssen Maria Jeanne foto 09.07

We vernamen het overlijden van mevr. Jeanne Janssen. Jeanneke, zoals ze in onze club gekend was, was voorzitter van onze club van 1982 tot en met 1991. Daarna was ze nog jarenlang ondervoorzitter en ere-voorzitter. Ze is bij de meeste van onze leden echter gekend als de mevrouw die gedurende meer dan 30 jaar elke donderdag en zaterdag de controles uitvoerde aan het zwembad. De begrafenis had vandaag plaats in intieme kring maar u kan uw steunbetuigingen plaatsen op de site van Pues of overmaken aan onze secretaris (Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.) die deze dan zal overmaken aan de familie.

Vanwege de trainers, verantwoordelijken en de leden van de Raad van Bestuur wensen wij de familie veel sterkte in deze moeilijke tijden. Jeanneke krijgt zowel in onze harten als in onze geschiedenisboeken een meer dan eervolle vermelding.